Sluiten

Camping Lot et Bastides in Pujols

Camping Lot et Bastides

Camping Lot et Bastides ligt aan de voet van het middeleeuwse stadje Pujols, dat behoort tot één van de mooiste dorpen van Frankrijk, en op steenworp afstand van de stad Villeneuve sur Lot.

Het mooi aangelegde park van 7 hectare, heeft voor caravan of camper een ruime en comfortabele plaats. Men kan ook huisjes, stacaravans of ingerichte tenten huren.

Camping Lot et Bastides ★★★
32 rue de Malbentre
47300 - Pujols
Frankrijk
Departement: Lot et Garonne
Tel: +33 553368679 / +33 685484248
Afstand vanaf Utrecht: 1122 km,
waarvan 996 km snelweg.
GPS coördinaten: 44.39493 / 0.68788
(44° 23' 41.7'' N    0° 41' 16.4'' O)
Aantal plaatsen: 98  / Hoogte: 67 m
Kaart en Route Website van de camping.

Faciliteiten

Wifi beschikbaar Verwarmd zwembad Nederlands/Vlaamse beheer Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan BBQ toegestaan
Deze camping is aangesloten bij:
klik op logo voor info
ACSI CampingCard
Camping Lot et Bastides
Laatste mening

Algemene beoordeling

Grote groene plaatsen

WiFi

Je hebt direct een welkomsgevoel. Eigenaren spreken Vlaams. Mooi verwarmd zwembad en bubbelbad. Goede ligstoelen en parasols. Super mooie en bijzonder grote plaatsen. Geasfalteerde plaatsen met prima verlichting. Met Acsi 15 euro per dag + tax 0,55 euro pp. Modern mooi sanitair met goed warm water. Schoonmaken Sanitair mag iets beter. Camping ziet er tip top uit, Velden en hagen zijn mooi gemaaid. Op 3 km met de fiets, Lidl en Auchan. Mooie geasfalteerde fietspaden op voormalig spoorroutes. De WiFi werkt minder goed als de camping meer dan 40% bezetting heeft. Opgemerkt moet hierbij worden dat we vernamen dat er mensen naar Netflix via WiFi zaten te kijken!!! Tussen de doorgaande weg en de camping ligt een geluidswal welke de overlast van het verkeersgeluid beperkt. Pujols is een prachtige plaats. Vanaf de camping gaat er een wandelpad naar toe. Wel stevige schoenen aan want het gaat bergopwaarts. Het centrum van Villeneuve sur Lot is sterk achteruit gegaan. Meerendeel van de winkels zijn gestopt en een aantal die er nog wel zijn waren opheffingsuitverkoop aan het houden. Centrum maakt een desolate indruk. Wel zijn er op fietsafstand mooie authentieke dorpen waar je gezellig, lekker en goedkoop kan eten.
Dhr. Anton - Brabant  06-07-2018
Plaats mening

Meningen over Camping Lot et Bastides

Cijfers van kampeerders *

2 meningen
Algemene indruk
Kwaliteit v/h sanitair
Laagste
9
9
Hoogste
10
10
Gemiddeld
9.5
9.5
* over de jaren 2016 en later.
Mening nr: 67779
Datum: 06-07-2018
Dhr. Anton - Brabant
april - juni 2018
(Echt)paar
Algemene indruk: 10| Kwaliteit Sanitair: 10| Hygiëne sanitair: 8| Ontvangst: 10| Faciliteiten: 10| Accomodatie/plaats: 10| Comfort: 10| Leiding van camping: 10| Omgeving: 8| Prijs/Kwaliteit: 10|

Algemene beoordeling

Grote groene plaatsen

WiFi

Mening nr: 65565
Datum: 12-08-2016
Fam. van Dijk - Nieuwegein
juli - augustus 2016
Gezin met tieners
Algemene indruk: 9| Kwaliteit Sanitair: 9| Hygiëne sanitair: 9| Ontvangst: 10| Faciliteiten: 8| Accomodatie/plaats: 9| Comfort: 9| Leiding van camping: 10| Animatie/Activiteiten: 9| Omgeving: 10| Prijs/Kwaliteit: 9|

Algemene beoordeling

Prima ligging en grote plaatsen

Geen

Onze vakantie op deze camping was vorig jaar zo goed bevallen, dat wij hadden besloten ook dit jaar hier weer onze vakantie te beleven. En dat is ons wederom prima bevallen in hetzelfde chalet. De beplanting en struiken waren in een jaar tijd toch al weer behoorlijk gegroeid, viel ons op, zodat er wat meer schaduw komt. In de omgeving is er genoeg te beleven, te doen, en te zien, dus uitstapjes mogelijkheden zijn er ook plenty. Er is een klein winkeltje, een snackbar, en ook vers brood-service iedere dag, maar het is ook fijn, dat je voor een supermarkt niet ver hoeft te rijden. Er is iedere dag (op de wisseldagen na) animatie van b.v. volleybal, kinderspelletjes, tot een muziekquiz aan toe, dus voor iedereen wel iets geschikts. Wij vinden dat hier altijd een gezellige en ontspannen sfeer hangt. Kortom een uitstekende camping met zeer goede service van fijne eigenaren en met een leuke crew! Beste crew, Alain en Annemarie, de hartelijke groeten van ons allen, en een bijzondere groet van onze BART! Ga zo door! Fam. Van Dijk
Mening nr: 64542
Datum: 21-09-2015
Fam. van Veen - Maarssen
juli - augustus 2015
Anders
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 9| Hygiëne sanitair: 9| Ontvangst: 9| Faciliteiten: 9| Accomodatie/plaats: 8| Comfort: 9| Leiding van camping: 9| Animatie/Activiteiten: 8| Omgeving: 7| Prijs/Kwaliteit: 10|

Algemene beoordeling

schoon sanitair

te weinig schaduw

4 weken met plezier op de camping gestaan met 2 kinderen van 20+. Vriendelijke ontvangst, grote plaatsen en een mooi zwembad. Zwembad was in de drukste periode iets te klein voor de hoeveelheid mensen die er in wilden. Gebrek aan schaduw opgelost door een tweede luifel te plaatsen. Camping oogt door de kleine bomen nog wat kaal. Prima sanitair dat goed schoon werd gehouden, we hebben de schoonmaker een compliment gegeven. Wat betreft de animatie zou ik voor de afwisseling een tafeltennistoernooi voorstellen.
Mening nr: 64377
Datum: 29-08-2015
Fam. Burgmans - reusel
juli - augustus 2015
Gezin met tieners
Algemene indruk: 9| Kwaliteit Sanitair: 9| Hygiëne sanitair: 9| Ontvangst: 9| Faciliteiten: 9| Accomodatie/plaats: 10| Comfort: 10| Leiding van camping: 10| Animatie/Activiteiten: 7| Omgeving: 8| Prijs/Kwaliteit: 9|

Algemene beoordeling

Nieuwe camping, vriendelijke, behulpzame eigenaren, goed onderhouden ( Nederlandstalig)

geen

De beste camping na 15 jaar in Frankrijk te hebben gestaan. Ruime plaatsen, zuiver sanitair, mooi zuiver zwembad met bubbelbad, overzichtelijke camping, verharde wegen, avonds goed verlicht, goed onderhouden. Erg vriendelijke, behulpzame eigenaren. Mevrouw verstaat nederlands en praat gebrekkig nederlands. Mooie omgeving. vooral als je van fietsen of wandelen houd. ( veel routes) wij hebben in een stacaravan gestaan die helemaal in nieuwstaat en zuiver was. Ook voor minder valide mensen een uitstekende camping. Een camping om eens terug te gaan. enige minpuntje wat zou kunnen zijn( wat wij overigens niet als minpunt ervaren hebben) nieuwe beplanting dus weinig schaduwplaatsen. in 1 straatje zijn ze er wel. Stacaravans hebben overigs wel afdak en terras.
Mening nr: 64236
Datum: 17-08-2015
Fam. van Dijk - Nieuwegein
juli - augustus 2015
Gezin met tieners
Algemene indruk: 9| Ontvangst: 9| Faciliteiten: 8| Accomodatie/plaats: 9| Comfort: 9| Leiding van camping: 9| Animatie/Activiteiten: 9| Omgeving: 10| Prijs/Kwaliteit: 8|

Algemene beoordeling

Uitstekende Ligging en alles netjes en verzorgd!

Geen

Wij verbleven in een mooi en schoon chalet (met airco) die op een zeer grote standplaats stond. Wij hebben hier een hele fijne vakantie beleefd wat mede te danken was aan Alain, (Vlaamse) Annemarie en de overige crew, die zeer vriendelijk en behulpzaam zijn. Maar ook wat de omgeving betreft met bv. leuke historische dorpjes, supermarkten en om actie-dingen te ondernemen is de ligging uitstekend. Deze rustige en goed onderhouden camping had meestal redelijke wifi in het chalet, een mooi zwembad, een goede snackbar (met vers-broodservice) en een klein winkeltje. Het naastgelegen gemeente-zwembad (strakke zwembroek verplicht) is ook prachtig en tegen (camping)gereduceerde prijs te bezoeken. Onze zoon van 13 deed dagelijks mee aan de animatie (in het Frans en Engels) die werd georganiseerd en wil volgend jaar zo weer terug!