campinggids (Gesloten voor reacties)
Geplaatst door: ® LMaas
, Datum:
02.11.2016 12:13
Vandaag heb ik voor het eerst mijn campinggids aangemaakt en uiteraard meteen een aantal campings toegevoegd.
Allereerst mijn complimenten voor deze mooie tool!
Wat ik extra handig vind, is, dat je de afstand tot de campings zichtbaar kunt maken. Helaas wijkt die afstand erg veel af.
Als ik bijvoorbeeld de municipal in Macon bekijk, dan wordt daar een afstand vermeld van 638 km. Echter de juiste afstand is ongeveel 820 km.
Deze afwijking vind ik wel erg groot?
Geplaatst door: ® Jan van I
, Datum:
02.11.2016 12:51
Geplaatst door: ® Johan (webmaster)
, Datum:
02.11.2016 13:44
Ik heb net met export een campinggids aangemaakt, en bij mij staat:
Afstand vanaf Utrecht: 825 km
waarvan 802 km snelweg
Zou je misschien een schermafdruk kunnen sturen, mogelijk dat ik daar iets mee kan om het probleem op te sporen.
Mail: info@camping-frankrijk.nl
Geplaatst door: ® H&R
, Datum:
02.11.2016 13:48
De afstand die in "Mijn Campinggids" wordt vermeld, is de afstand hemelsbreed. Die zal dus altijd korter zijn dan de werkelijke afstand.
Geplaatst door: LMaas
, Datum:
02.11.2016 14:35
@Johan : Hoe kan ik een printscreen opsturen?
Ik heb er eentje gemaakt en als Worddocument opgeslagen, maar ik zie geen optie om het docu in mijn reactiemail te plakken of als bijlage mee te zenden? Misschien moet je mij eerst mailen, zodat ik dan e.e.a. aan je kan opsturen?
Geplaatst door: LMaas
, Datum:
02.11.2016 14:36
Sorry Johan. Ik zie net dat je al een email adres hebt vermeld.
Ik zal je alsnog mailen.
Geplaatst door: ® Johan (webmaster)
, Datum:
02.11.2016 17:53
Ik zie al waar het mis gaat. Boven aan de pagina staat:
Campinggids van xxxxxx (met de hemelsbrede afstand vanaf huidige locatie als u op de tab "Afstanden klikt")
De huidige locatie wordt bepaald d.m.v. uw GPS module, of locatie van data-netwerk zendmast, of gegevens over uw wifi verbinding. Deze laatste kan erg onnauwkeurig zijn.)
Als je de campinggids exporteert, dan krijg je de afstanden over de weg vanaf Utrecht te zien.
Geplaatst door: LMaas
, Datum:
02.11.2016 21:56
@Johan : ok. Bedankt. Ik dacht dat de afstanden in Mijn Campinggids de afstanden waren vanaf mijn woonplaats in plaats van de afstand vanaf Utrecht.
Nu is het tenminste duidelijk.
Geplaatst door: ® Johan (webmaster)
, Datum:
03.11.2016 20:43
Dit overzicht is vooral bedoeld voor onderweg. Je kunt dan makkelijk een favoriete camping in de buurt selecteren en vervolgens op de detail-pagina de route naar de camping bepalen, en de werkelijke afstand over de weg zien.