Camping Domaine La Chapelle en Corrèze

Camping Domaine La Chapelle en Corrèze

La Chapelle aux Brocs — Corrèze, Frankrijk
6 standplaatsen 204 m hoogte 960 km v/a Utrecht 926 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Domaine Chapelle en Corrèze is een knusse minicamping in het hart van de schilderachtige regio Corrèze, gelegen in La Chapelle-aux-Brocs. Deze fijne plek biedt een heerlijke mix van rust, natuurschoon en gezelligheid. Ideaal voor kampeerders die van een intieme sfeer houden, weg van de drukte, maar wel met de luxe van moderne voorzieningen.

Met een zwembad waar je tijdens de warme zomerdagen lekker kunt afkoelen en accommodaties die je kunt huren, is er aan comfort geen gebrek. Of je nu met je eigen tent of caravan komt of besluit een accommodatie te boeken, er is altijd een plekje voor jou om van de omgeving te genieten. De vriendelijke eigenaren zorgen ervoor dat je je gelijk thuis voelt.

In de omgeving valt er genoeg te ontdekken. De groene heuvels, uitgestrekte bossen en pittoreske dorpjes roepen je om op avontuur te gaan. Je kunt er heerlijk wandelen, fietsen of gewoonweg genieten van de rustgevende natuur. De Corrèze-regio staat bekend om zijn prachtige landschappen, historische charme en authentieke Franse sfeer. Voor liefhebbers van cultuur en geschiedenis zijn er tal van bezienswaardigheden, zoals kastelen en eeuwenoude kerkjes, om te ontdekken.

Als je op zoek bent naar een plek waar je echt kunt ontspannen in een prachtige, natuurlijke omgeving, dan is dit de camping waar je moet zijn. Of je nu met het gezin, je partner of solo reist, hier laad je helemaal op. Het is een heerlijke uitvalsbasis voor liefhebbers van natuur, rust en ontspanning, gecombineerd met een vleugje avontuur in de Franse charmante regio Corrèze.

Wifi beschikbaar Buitenzwembad Nederlands/Vlaamse beheer Verhuur van accommodatie

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!

Adres & contact

Adres 150 Rue Du Bos
19360 La Chapelle aux Brocs
Contact

+33 983664147 +33 614186003
GPS 45.15021 / 1.62048
Top van de pagina

Foto's & Video's

  • Video-thumbnail van Camping Domaine La Chapelle en Corrèze

Weer bij de camping

Verwachting voor de komende 9 dagen

Bron: MET Norway

  • Zo 16 aug
    Regendag
    22° / 30°
    2,1 mm - Regendag
    W 3 Bft
  • Ma 17 aug
    Regendag
    19° / 28°
    1,3 mm - Regendag
    WNW 3 Bft
  • Di 18 aug
    Licht bewolkt
    16° / 30°
    0 mm - Droge dag
    W 2 Bft
  • Wo 19 aug
    Regendag
    18° / 29°
    1,7 mm - Regendag
    WZW 2 Bft
  • Do 20 aug
    Regendag
    18° / 23°
    6,7 mm - Regendag
    W 2 Bft
  • Vr 21 aug
    Regendag
    15° / 20°
    4,8 mm - Regendag
    WZW 2 Bft
  • Za 22 aug
    Regenachtige dag
    13° / 22°
    0,9 mm - Regenachtige dag
    WZW 2 Bft
  • Zo 23 aug
    Half bewolkt
    14° / 23°
    0,3 mm - Regenachtige dag
    ZZW 2 Bft
  • Ma 24 aug
    Regendag
    13° / 20°
    3,5 mm - Regendag
    NW 3 Bft

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Niet vermeld als toegestane faciliteit.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
926 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Basissegment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Camping Domaine La Chapelle en Corrèze

Mening nr: 43374
Fam. Paardekooper 
september - oktober 2008
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
Wij hebben een paar dagen in de vierpersoons chambre d'hote geslapen tijdens de herfstvakantie. Het ontvangst is gastvrij en vriendelijke op het prachtige domein. De kamers zijn ruim en netjes. Het diner was heerlijk en wordt geserveerd in de gezellige boerderij. We hebben kastanjes gezocht en gepofd in de open haard.