Camping du Vignal
★★★

Camping du Vignal

Lablachère — Ardèche, Frankrijk
20 standplaatsen 318 m hoogte 1096 km v/a Utrecht 1008 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Camping du Vignal is een gezellige minicamping waar een ontspannen sfeer perfect samengaat met de prachtige natuur van de Ardèche. Hier geniet je van een intieme kampeerervaring, ideaal voor liefhebbers van rust, ruimte en een vleugje comfort. De camping ligt op een pittoreske locatie, omringd door glooiende heuvels en groene landschappen, wat het een heerlijke bestemming maakt voor natuurliefhebbers en gezinnen.

De voorzieningen op de camping zijn verrassend compleet. Zo is er een heerlijk zwembad waar kampeerders kunnen afkoelen tijdens warme dagen en zelfs aan de kleintjes is gedacht met een speciaal peuterbad. Kinderen kunnen bovendien heerlijk spelen in de speeltuin, terwijl ouders genieten van een momentje voor zichzelf. Voor wie nét wat meer comfort zoekt, zijn er diverse accommodaties te huur. Huisdieren zijn van harte welkom op de camping en mogen zelfs in sommige accommodaties verblijven, wat het perfect maakt voor vakantiegangers die hun trouwe viervoeter mee willen nemen.

Praktische zaken zijn hier goed geregeld. Er is een wasmachine beschikbaar voor het gemak van de gasten, en je kunt op de camping ook een koelkast huren, zodat je etenswaren en drankjes altijd goed koel kunt houden. Dit alles draagt bij aan een zorgeloze kampeerervaring.

De omgeving rondom de camping is simpelweg adembenemend. De Ardèche staat bekend om zijn ruige kloven, kronkelende rivieren en charmante dorpjes, en dat is hier niet anders. Wandelaars, fietsers en avonturiers kunnen hun hart ophalen in dit prachtige deel van Frankrijk. Daarnaast zijn er in de buurt tal van bezienswaardigheden en activiteiten te ontdekken, van de indrukwekkende Gorges de l’Ardèche tot lokale markten en gezellige terrasjes.

Een verblijf bij Camping du Vignal biedt de perfecte balans tussen ontspanning, natuur en gezelligheid. Het is een plek waar je echt even tot rust komt en geniet van de simpele geneugten van het buitenleven. Of je nu op zoek bent naar een actieve vakantie, een gezinsuitje of gewoon een rustige plek om de batterij op te laden, deze camping heeft het allemaal. Kom langs en laat je verrassen!

Wifi beschikbaar Buitenzwembad Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan BBQ toegestaan Koelkastverhuur Peuterbad Speeltuin

Cijfers van kampeerders

Er zijn helaas nog geen meningen over deze camping geplaatst. Heeft u in de afgelopen 3 jaar op deze camping gekampeerd, wilt u dan zo vriendelijk zijn om een mening te plaatsen?

Adres & contact

Adres 929 chemin du Vignal
07230 Lablachère
Contact

+33 614621989
GPS 44.48248 / 4.20522
Top van de pagina

Foto's & Video's

  • Video-thumbnail van Camping du Vignal
  • Video-thumbnail van Camping du Vignal

Weer bij de camping

Verwachting voor de komende 9 dagen

Bron: MET Norway

  • Zo 23 aug
    Licht bewolkt
    14° / 29°
    0 mm - Droge dag
    UV-index 7
    OZO 2 Bft
  • Ma 24 aug
    Onweer
    17° / 29°
    20,3 mm - Zeer natte dag
    UV-index 6,9
    Z 4 Bft
  • Di 25 aug
    Regenachtige dag
    18° / 26°
    0,4 mm - Regenachtige dag
    UV-index 7,2
    ZO 2 Bft
  • Wo 26 aug
    Regendag
    19° / 26°
    1,7 mm - Regendag
    UV-index n.v.
    Z 3 Bft
  • Do 27 aug
    Natte dag
    20° / 26°
    14,2 mm - Natte dag
    UV-index n.v.
    Z 4 Bft
  • Vr 28 aug
    Licht bewolkt
    15° / 25°
    0 mm - Droge dag
    UV-index n.v.
    WZW 3 Bft
  • Za 29 aug
    Half bewolkt
    15° / 25°
    0,1 mm - Regenachtige dag
    UV-index n.v.
    WZW 3 Bft
  • Zo 30 aug
    Half bewolkt
    15° / 24°
    0,2 mm - Regenachtige dag
    UV-index n.v.
    ZO 2 Bft
  • Ma 31 aug
    Licht bewolkt
    15° / 28°
    0 mm - Droge dag
    UV-index n.v.
    ZZO 2 Bft

Veelgestelde vragen

Top van de pagina