Camping Domaine La Forêt de Suzac
★★★★

Camping Domaine La Forêt de Suzac

Saint Georges de Didonne — Charente-Maritime, Frankrijk
44 standplaatsen 27 m hoogte 991 km v/a Utrecht 940 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Camping Océan Vacances is een charmante en gezellige plek om helemaal tot rust te komen, vlakbij de prachtige natuur van de Forêt de Suzac. Deze kleine camping biedt alles wat je nodig hebt voor een fijne vakantie boordevol plezier en ontspanning. Hier kun je genieten van een gezellig aquapark met een verwarmd zwembad, een aparte waterglijbaan en een speciaal peuterbadje voor de kleintjes. Of je nu een vroege ochtendduik wilt nemen of gewoon lekker wilt relaxen op een ligstoel, dit waterparadijs maakt je verblijf net dat beetje specialer!

Voor de ultieme verwennerij beschikt de camping ook over een hammam waar je heerlijk kunt ontspannen. En mocht je honger krijgen van al het plezier, het restaurant op de camping serveert smakelijke maaltijden, zodat je nooit ver hoeft te zoeken voor een lekkere hap. Als je liever zelf iets bereidt of je kleren wilt wassen, is er een wasmachine aanwezig voor het gemak. Overnachten kan hier ook helemaal naar wens, want er zijn comfortabele accommodaties te huur. En goed nieuws voor dierenliefhebbers: huisdieren zijn toegestaan!

Wie graag actief bezig is, kan terecht in de fitnessruimte van de camping, en voor de kleintjes is er een toffe kinderclub waar ze al snel vriendjes kunnen maken. 's Avonds komt de camping tot leven met levendige animatie- en dansavonden die zorgen voor een gezellige sfeer en aangename herinneringen.

De camping ligt op een steenworp afstand van de betoverende Forêt de Suzac, een groot natuurgebied waar je mooie wandelingen kunt maken of gewoon kunt genieten van de stilte en het groen. Voor strandliefhebbers is de kust heerlijk dichtbij, perfect voor een dagje zon, zee en zand. Ook de omliggende dorpjes en steden bieden volop charme, met leuke marktjes en sfeervolle straatjes om te verkennen. Een verblijf op deze camping is de perfecte mix van ontspanning, plezier en natuur!

Wifi beschikbaar Waterpark Waterglijbaan Verwarmd zwembad Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie BBQ toegestaan Restaurant

Cijfers van kampeerders

Er zijn helaas nog geen meningen over deze camping geplaatst. Heeft u in de afgelopen 3 jaar op deze camping gekampeerd, wilt u dan zo vriendelijk zijn om een mening te plaatsen?

Plaats mening

Adres & contact

Adres 63, Allée des Bruyères
17110 Saint Georges de Didonne
Contact

+33 546068000
GPS 45.58389 / -0.97798
Top van de pagina

Foto's & Video's

  • Video-thumbnail van Camping Domaine La Forêt de Suzac

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
940 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Hoger segment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina