Camping Municipal Botmeur

Camping Municipal Botmeur

Botmeur — Finistère, Frankrijk
25 standplaatsen 274 m hoogte 982 km v/a Utrecht 913 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Camping Botmeur is een charmante minicamping midden in het prachtige Parc Naturel Régional d'Armorique. Hier kom je helemaal tot rust te midden van de unieke natuur van de Monts d'Arrée, waar het lijkt alsof de tijd even stil heeft gestaan. Deze gastvrije camping weet met zijn kleinschalige opzet perfect de balans te vinden tussen eenvoud en comfortabel kamperen. Of je nu met een tent, caravan of camper komt, of kiest voor een accommodatie op het terrein, je wordt hartelijk ontvangen en kunt genieten van de rust, ruimte en het schitterende Bretonse landschap.

Kampeerders zullen blij zijn met de basisvoorzieningen die alles aanbieden wat een natuurliefhebber nodig heeft. Er is een verzorgd sanitair en huisdieren zijn van harte welkom op de camping zodat ook je trouwe viervoeter van de vakantie kan genieten. Op de camping hangt een vriendelijke en ontspannen sfeer, waardoor je je snel thuis voelt. Voor wie even offline wil gaan of wil ontsnappen aan de drukte van de dagen, is dit de perfecte plek om de batterij op te laden.

De omgeving biedt alles wat een avontuurlijke vakantieganger zoekt! Trek er op uit voor een wandeling of fietstocht door het indrukwekkende landschap van de Monts d'Arrée. Je zult versteld staan van de ruige schoonheid van de heuvels en heidevelden, met op heldere dagen adembenemende uitzichten over de regio. De nabijgelegen meren en riviertjes bieden mogelijkheden voor kanoën en vissen. Voor natuurliefhebbers zijn er bijzondere flora en fauna te ontdekken, terwijl cultuurliefhebbers historische dorpen en pittoreske plekjes in de omgeving kunnen verkennen.

Of je nu kiest voor een actief verblijf of juist lekker bij de tent wilt relaxen met een goed boek, deze camping biedt voor ieder wat wils. Beleef de eenvoud en puurheid van een vakantie in de natuur bij Camping Botmeur en keer opgeladen terug naar huis!

Municipal camping Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan BBQ toegestaan

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!

Adres & contact

Adres Bourg
29690 Botmeur
Contact
+33 762325034 +33 298996513
GPS 48.38363 / -3.91622

Weer bij de camping

Verwachting voor de komende 9 dagen

Bron: MET Norway

  • Wo 23 sep
    Helder
    12° / 20°
    0 mm - Droge dag
    UV-index 4,6
    N 3 Bft
  • Do 24 sep
    Bewolkt
    11° / 25°
    0 mm - Droge dag
    UV-index 4,5
    OZO 2 Bft
  • Vr 25 sep
    Helder
    14° / 21°
    0 mm - Droge dag
    UV-index 4,2
    NNW 3 Bft
  • Za 26 sep
    Bewolkt
    10° / 17°
    0 mm - Droge dag
    UV-index n.v.
    N 3 Bft
  • Zo 27 sep
    Natte dag
    12° / 19°
    10,7 mm - Natte dag
    UV-index n.v.
    ZZW 4 Bft
  • Ma 28 sep
    Regendag
    12° / 16°
    4,5 mm - Regendag
    UV-index n.v.
    ONO 3 Bft
  • Di 29 sep
    Onweer
    14° / 19°
    23,6 mm - Zeer natte dag
    UV-index n.v.
    ZZW 4 Bft
  • Wo 30 sep
    Regenachtige dag
    12° / 18°
    0,3 mm - Regenachtige dag
    UV-index n.v.
    ZZW 4 Bft
  • Do 1 okt
    Regendag
    16° / 17°
    9 mm - Regendag
    UV-index n.v.
    ZZW 4 Bft

Veelgestelde vragen

Top van de pagina

Meningen over Camping Municipal Botmeur

Mening nr: 68217
Dhr. Hulscher - Landgraaf 
juli - augustus 2018
Alleen
Algemene indruk: 7| Kwaliteit Sanitair: 4| Hygiëne sanitair: 6| Faciliteiten: 6| Accomodatie/plaats: 8| Comfort: 7| Omgeving: 8| Prijs/Kwaliteit: 9|

Algemene beoordeling

rustige ligging, zeer geschikt voor tenten

verouderd sanitair

Kleine, mooi aangelegde terrassencamping met mogelijkheid om in de schaduw de tent op te zetten. Slechts één stroompaal (met 4 aansluitingen): hieromheen liggen de grootste staanplaatsen. Voor de rest met name geschikt voor kleinere tenten. Het sanitair is sterk verwaarloosd: afbladderende verf, waterduwknoppen die amper werken, alleen staantoiletten (+ urinoirs). En in de sanitairruimte nestelen zwaluwen waardoor weer vogelpoep op de vloer. Wel heet water, ook om af te wassen. De Franse bejaarde caravantoeristen met hun kefhondjes en schotelantennes vermijden deze camping: dat maakt het aangenaam rustig. In de 10 dagen dat ik er was alleen kampeerders die alles netjes achterlieten. De omgeving en ook het uitzicht is mooi. Aanmelden/betalen kan alleen tijdens werktijd op het gemeentehuis 1 km verderop. Toezicht op de camping is er dan ook niet. Door de 4 (gemeente)chalets die aan het campingterrein grenzen toch het gevoel dat er altijd mensen zijn.