Geplaatst door: ® Jaap16
Datum: 13.08.2021 11:47
Op weg naar Frankrijk overnachten we regelmatig op de camping in Mamer. Dit is ook de bedoeling als we volgende week zaterdag vertrekken. Alhoewel de camping dit jaar wel vermeld staat in de ACSI gids, heb ik inmiddels begrepen dat deze camping i.v.m. een verbouwing (?) dit jaar gesloten is. Ook de website is uit de lucht. Kan iemand op dit forum e.e.a. bevestigen? Ook houd ik me aanbevolen voor een alternatief (gelet op de hoge overnachtingsprijs, het verouderde toiletgebouw en het gesloten restaurant is Arlon voor mij geen optie).
Geplaatst door: ® Fammeij
Datum: 13.08.2021 12:09
Op google maps 3 dagen geleden nog een reactie dat de camping tot het einde van het jaar gesloten is ivm verbouwing en nieuwe eigenaren.
Geplaatst door: Labrador
Datum: 13.08.2021 12:37
Deze niks ,net over de grens in FR
Oostelijk van Thionville
€ 20,22 all in 2 p
https://nautic-ham.fr/index.php/en/le-camping
Of naar de municipal in Metz
Geplaatst door: ® Peter van Het Hurktoilet, Frankrijkgids
Datum: 13.08.2021 17:06
Met de Municipal in Thionville is ook niets mis, iets van 17 euro voor twee personen incl. stroom en schoon sanitair. Centrum op loopafstand om de volgende ochtend vers brood te scoren (maar dat geldt ook voor bovengenoemde camping in Metz).
Geplaatst door: MKMK
Datum: 13.08.2021 17:06
Wij hebben altijd overnacht op de Camping Kockelscheuer in Bettembourg . Ligt vlakbij de snelweg en Luxemburg-stad. Prima camping om te overnachten, mooi toiletgebouw.Deze camping is wel tussen de middag gesloten.
Geplaatst door: Mamamia
Datum: 13.08.2021 19:07
Misschien camping Krounebierg in Mersch.
https://www.campingkrounebierg.lu/nl/
Geplaatst door: ® S@ndra
Datum: 14.08.2021 08:37
Geplaatst door: ® Jaap16
Datum: 14.08.2021 14:26
Bedankt voor jullie reactie forumleden. Het zal hoogstwaarschijnlijk camping Kockelscheuer gaan worden. Vriendelijk geprijsd, een restaurantje op de camping en dicht bij de snelweg. Wat wil je nog meer voor de eerste dag.
Geplaatst door: Wil
Datum: 31.05.2022 18:27
Bedankt voor de tip, ook wij waren van plan om , na 3 jaar geen Frankrijk , te overnachten in Mamer .
We hebben nu gereserveerd in Bettembourg .
Geplaatst door: ® S@ndra
Datum: 31.05.2022 19:00
De camping in Thionville is tijdelijk gesloten. Jij werd hier door meerdere mensen aangeraden. Ook door mij, maar is op dit moment dicht, voor onbepaalde tijd.
Geplaatst door: ® martwout
Datum: 01.06.2022 08:14
Even gegoogeld. Volgens https://www.republicain-lorrain.fr/economie/2022/05/10/le-camping-ferme-attend-le-remplacant-de-lisbeth is de beheerder van de camping in Thionville met pensioen en hebben ze nog geen opvolger kunnen vinden.