camping Noord/Midden voor meivakantie
Geplaatst door: ® Eriba410 
, Datum:
04.04.2026 12:35
Wij gaan tussen Hemelvaart en Pinksteren kamperen. We willen niets boeken maar kijken waar de zon schijnt. We willen er het liefst in 1 dag heen kunnen rijden met de caravan. We zijn op zoek naar inspiratie.
Wat vinden we leuk:
-direct aan zee of aan een meer (liefst waar je ook kan windsurfen)
-camping tot ca. 150 plekken
-mooie omgeving om te wandelen/fietsen
-bij een leuk dorpje of stadje is extra leuk
Alvast bedankt voor de tips!
Geplaatst door: Rob
, Datum:
04.04.2026 14:58
Kom je uit het noorden van Nederland, of het zuiden ?
Een enkele dag rijden met een caravan: hoever is dat voor jullie qua bereik ?
Geplaatst door: ® Eriba410 
, Datum:
04.04.2026 18:14
We komen uit de buurt van Apeldoorn. Ik denk max. 700 km.
Geplaatst door: ® S@ndra 
, Datum:
04.04.2026 18:34
Municipal van Langres. Echt leuk stadje waar je vanaf de camping lopend heen kunt.
Geplaatst door: ® Eriba410 
, Datum:
04.04.2026 18:44
ja, bij die stadsmuur. Daar overnachten we wel eens als we naar het zuiden gaan.
Geplaatst door: ® S@ndra 
, Datum:
04.04.2026 20:10
Ja inderdaad, wij vonden het leuk genoeg om een paar dagen te verblijven. Wij hadden wel eerst een overnachting in Thionville want hoogseizoen en dan wil je in Langres wel op tijd aankomen.
Geplaatst door: Jack
, Datum:
05.04.2026 10:09
https://www.campingdesnoiresmottes.fr/
Zuid van Calais. Calais is ook een bezoek de moeite waard met zijn mooie bloulevard. . Grote winkelcentra's in de buurt.
Verder is de kustlijn met leuke plaatsjes erg mooi. Met eb over het prachtige strand lopen en met vloed hoog boven over de kliffen.
Cap Blanc-Nez is een indrukwekkende 134 meter hoge krijt klippenkaap aan de Opaalkust in Noord-Frankrijk (nabij Calais). Bekend om zijn witte rotsen, WOII-bunkers, en het obelisk-monument, biedt het een panoramisch uitzicht over het Kanaal tot aan Engeland. Een stukje zuidelijker is Cap Gris Nez, óók een bezoek waard.
Wimmereux en Boulogne sur Mer óók de moeite waard.
Geplaatst door: ® Eriba410 
, Datum:
05.04.2026 11:23