Geplaatst door: brabant
Datum:
01.09.2026 08:52
wij willen voor de eerste keer naar normandië. Waar kunnen we het beste beginnen voor een lang weekend en waar je goed kunt fietsen en veel te doen is.
Geplaatst door: Hans030
Datum:
01.09.2026 21:43
Voor een lang weekend zou ik niet te ver Normandie in gaan. Bij Fecamp is het al mooi. Wel flink heuvelachtig. Vanuit Fecamp loopt er wel een Veloroute du Lin het binnenland in over een oude spoorlijn. Vrijwel vlak.
Hele mooie omgeving om te wandelen, o.a. mooie wandelroute Sissi in het plaatsje Sassetot le Mauconduit. Of tussen Fecamp en Etretat over de rand van de krijtrotsen.
Leuk om te zien: Fecamp: het Palais Benedictine, Etretat: met de beroemde slurf-rotsen, Le Havre: interessante stad met in jaren 50 opgebouwd centrum na 2e wereldoorlog, Rouen: hele mooie historische en gezellige stad, Jumieges: mooie oude abdijruine. Genoeg te doen!