Camping du Chateau de Beauvoir

Camping du Chateau de Beauvoir

Beauvoir en Royans — Isère, Frankrijk
17 standplaatsen 265 m hoogte 1022 km v/a Utrecht 998 km snelweg 9.0 / 10 (1 meningen)

Camping du Château is een charmante minicamping in het pittoreske Beauvoir-en-Royans, ideaal voor iedereen die van rust, natuur en een gemoedelijke sfeer houdt. Deze kleine camping bevindt zich op een unieke locatie naast het historische Château de Beauvoir. Met de prachtige groene heuvels en de adembenemende bergachtige omgeving biedt deze camping een idyllisch plekje voor kampeerders die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie.

De camping is perfect voor natuurliefhebbers en rustzoekers. Je vindt hier geen drukte of spektakel, maar een kleinschalige en persoonlijke ambiance waar je echt tot rust kunt komen. De ruime, groene staanplaatsen bieden een intieme setting, en je wordt omringd door de prachtige natuur van de Isère-regio. Het is een plek waar je wakker wordt met het zingen van vogels en kunt genieten van de frisse berglucht.

Faciliteiten op de camping zijn eenvoudig maar volledig afgestemd op jouw basisbehoeften. Huisdieren zijn toegestaan, dus je trouwe viervoeter mag gezellig mee op vakantie! Een praktische toevoeging is dat er een wasmachine beschikbaar is, ideaal voor kampeerders die een langere tijd blijven of gezinnen die lekker actief op pad gaan in de omgeving.

De ligging van de camping is een echte troef. Buiten de rust op de camping zelf, biedt de directe omgeving volop mogelijkheden voor avontuur en ontdekking. Beauvoir-en-Royans ligt aan de voet van het Vercors-massief, een walhalla voor wandelaars, fietsers en liefhebbers van outdooractiviteiten. Je kunt hier prachtige tochten maken door de natuur, genieten van indrukwekkende uitzichten en adembenemend mooie routes ontdekken. Het nabijgelegen dorpje heeft een rijke geschiedenis en is een gezellig plekje om doorheen te slenteren of een terrasje te pakken.

Ben je in voor wat cultuur of geschiedenis? Dan is het goed om te weten dat het hele gebied van Royans een schatkamer is van middeleeuwse charme, kleine dorpjes en bezienswaardigheden. Mountainbiken, paardrijden en zelfs paragliden behoren tot de mogelijkheden voor de avontuurlijke kampeerder. Ook kinderen zullen zich hier niet vervelen, met genoeg ruimte om heerlijk te spelen en de natuur te ontdekken.

Of je nu op vakantie gaat om uit te rusten of juist op zoek bent naar wat actie in de natuur, Camping du Château biedt een perfecte uitvalsbasis. Trek eropuit, geniet van het buitenleven en ontdek de schoonheid en rust van deze parel in de Franse Alpen. Het is een plekje om te koesteren en naar terug te verlangen!

Wifi beschikbaar Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan BBQ toegestaan

Cijfers van kampeerders

9.0/10
Algemene indruk — gebaseerd op 1 meningen
Kwaliteit sanitair: 7.0
* over de jaren 2023 en later. 4 meningen met cijfer in totaal. 1 mening(en) zonder cijfer tellen niet mee.
Plaats mening

Adres & contact

Adres Le Village
38160 Beauvoir en Royans
Contact

+33 476640179 +33 623423532
GPS 45.12168 / 5.33839

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
998 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Basissegment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Camping du Chateau de Beauvoir

Mening nr: 73531
Fam. Irene 1 - x 
april - juni 2025
(Echt)paar
Algemene indruk: 9| Kwaliteit Sanitair: 7| Hygiëne sanitair: 8| Ontvangst: 9| Accomodatie/plaats: 9| Comfort: 8| Leiding van camping: 9| Omgeving: 9| Prijs/Kwaliteit: 8|

Algemene beoordeling

bijzondere uitzicht

Fantastische locatie. Uitzicht imposant. Behulpzaam en vriendelijke ontvangst. Sanitair eenvoudig en schoon.De vorige mening kan ik me helemaal in vinden. Wij troffen een drukke bezetting aan passanten. Veel fietsers voor een nachtje.
Mening nr: 60763
Fam. joost_k 
april - juni 2013
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
We waren hier in Juni en waren de enige kampeerders. Wel werden de vaste staanplaatsen (stacaravans en huisjes) bewoond. De ingang was wat aan de krappe kant voor een caravan. De beheerder (kasteelheer) is allervriendelijkst. Hij spreekt alleen Frans. Hij heeft ons goed geholpen bij het zoeken naar een nieuwe caravan band. De kleine camping bevindt zich in de kasteeltuin tussen het dorp en de restanten van het chateau de Beauvoir. Eén van de restanten van het chateau de Beauvoir is een groot kerkraam waar in de openlucht getrouwd werd. De bruiloft werd dan gevierd in een aangrenzend gebouw en sommige bruiloftsgasten kampeerden voor 1 nacht op de camping. We hadden een prachtige plaats aan de rand van de camping met een prachtig uitzicht. De camping bestaat uit 2 grasveldjes en wat plaatsen tussen de huisjes en stacaravans. Boodschappen in Saint Marcellin op ongeveer 10 km. Het toilet was schoon en ruim en behoort zeker niet tot een doorsnee camping toilet. Het wordt goed omschreven in een vorige mening.. De camping ligt in een prachtige omgeving voor wandelen en rondritten met de auto. Pont en Royans, Combe Laval, Vercors. Wij bezochten o.a. Palais Ideal
Mening nr: 56842
Mevr. dinie hekman 
juli - augustus 2011
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
Een prachtige kleine camping midden tussen de bergen. Je kunt hier schitterende wandelingen maken. De patron is heel vriendelijk en discreet. Supergenieten en er zijn, dat is voldoende, voor mij althans.
Mening nr: 53935
Dhr. Hans Koster 
juli - augustus 2011
Algemene indruk: 9| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
Voor het tweede jaar op deze kleine camping. Zelden zo'n rustige, vriendelijke, ruime omgeving meegemaakt. Prima sanitair: twee douches: de Renaissance douche (bruin met leuke lampjes) en de "blauwe" met direct uitzicht over het dal en Isère. Keurige toiletten (3, waarvan één Frans (met voetstappen en putje)) en twee aparte wastafelcabines. Zeer ruime plaatsen met notenbomen; electra met voldoende Ampèrage (6 Ah). Wandel- en museummogelijkheden vanuit het dorp; vriendelijke mensen in het dorp. Veel bezienswaardigheden in de omgeving en veel winkels op 7 km afstand. Voor kinderen geen vermaak. Geen speeltuin, zwembad etc. Maar daarvoor komen we, juist, niet. Wel gratis internet. Prijs: heel vriendelijk: 2 personen, hond, carvan en auto 20 euro
Mening nr: 53881
Dhr. Johan 
® 
juli - augustus 2011

Algemene beoordeling
Douche heeft een raam met prachtig uitzicht over de vallei van de Isere. Foto's van de camping: klik hier voor foto's