Camping Le Bois des Roches
★★★★

Camping Le Bois des Roches

Bouchet — Drôme, Frankrijk
90 standplaatsen 97 m hoogte 1081 km v/a Utrecht 1052 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Camping Bois des Roches is een knusse en charmante camping in het schilderachtige Zuid-Frankrijk. Het is de ideale bestemming voor kampeerders die houden van rust, natuur en een ontspannen vakantie in een intieme setting. De camping ligt tegen het prachtige decor van de Drôme Provençale met zijn glooiende heuvels, lavendelvelden en wijngaarden. Hier kun je genieten van Franse gastvrijheid en een gemoedelijke sfeer in een regio die doordrenkt is van mediterrane charme.

Deze kindvriendelijke camping biedt alles wat je nodig hebt voor een relaxte en onvergetelijke vakantie. Dat begint al bij het ruime zwembad en de spectaculaire waterglijbaan. Voor de kleintjes is er een speciaal peuterbad waar ze veilig kunnen spetteren en genieten van waterpret. Het zwembadterrein is ideaal om op warme dagen af te koelen en te ontspannen terwijl je omringd wordt door het serene groen van de regio.

Een ander pluspunt van deze kleine, gezellige camping is de ligging aan een rustige rivier. Het zachte gekabbel van het water creëert een rustgevende sfeer die perfect past bij een vakantie om helemaal tot jezelf te komen. Als je een dag niet zelf wilt koken, kun je terecht bij het campingrestaurant, waar heerlijke gerechten worden geserveerd. Voor wie graag wat meer luxe zoekt, zijn er accommodaties te huur, zodat je je volledig kunt richten op genieten zonder al te veel te hoeven regelen.

De camping denkt ook aan gezinnen met kinderen. Er is een speeltuin waar de kleintjes zich eindeloos kunnen vermaken, en de kinderclub zorgt voor extra plezier met creatieve activiteiten en spelletjes. Daarnaast is er animatie voor jong en oud, met een gevarieerd programma om iedereen te vermaken. 's Avonds worden er dansavonden georganiseerd en kun je genieten van gezellige optredens die de zwoele zomeravonden compleet maken.

Ook huisdierliefhebbers voelen zich hier thuis, want huisdieren zijn toegestaan op de camping en in sommige accommodaties. Praktische zaken zijn goed geregeld; er is bijvoorbeeld een wasmachine beschikbaar voor wie iets langer blijft en even de vakantiekleding wil opfrissen. De sfeervolle omgeving biedt volop mogelijkheden voor wandelingen, fietstochten en het ontdekken van authentieke dorpjes met marktjes waar je de lokale specialiteiten kunt proeven.

Kom en ontdek het unieke karakter van Camping Bois des Roches, waar ontspanning, gezelligheid en natuur samenkomen in een idyllisch stukje Frankrijk. Hier kom je echt tot rust en creëer je herinneringen om nooit te vergeten!

Wifi beschikbaar Waterglijbaan Rivier Buitenzwembad Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan Gehele jaar open BBQ toegestaan Restaurant

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!
Plaats mening

Adres & contact

Adres 700 Chemin Les Sablieres
26790 Bouchet
Contact

+33 475048394 +33 607978136
GPS 44.30215 / 4.85062

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
1052 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Hoger segment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Camping Le Bois des Roches

Mening nr: 57191
Mevr. Linda en Jos 
juli - augustus 2011
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 7|

Algemene beoordeling
Vorig jaar naar deze camping geweest. Beviel ons goed. Het weer is de 12 dagen dat wij er verbleven, top geweest! Elke dag rond de 28 graden, waardoor we heerlijk aan het zwembad konden genieten. Sanitair is prima. Niet altijd verzekerd van warm water, maar met die hitte was dat niet eens zo belemmerend. De omgeving is ook mooi en genoeg te doen! Twee avonden in de week (woensdagavond en zaterdagavond) is er een gezellige dans-avond. Met kleine kinderen is dit misschien niet zo prettig, maar het geeft wel een gezellige sfeer. Bij de camping ligt een beekje, waar je leuk kunt spelen, ook vissen. Wij vinden deze camping een aanrader!
Mening nr: 45639
Fam. Koen D'Hondt 
juli - augustus 2009
Algemene indruk: 4| Kwaliteit Sanitair: 4|

Algemene beoordeling
De enige twee zaken die pleiten voor deze kamping zijn het zwembad met waterbaan en de ligging. Voor de rest is alles behoorlijk knudde en de eigenaresse is ronduit onbeschoft. Geen mogelijkheid om brood te bestellen, het winkeltje is erg klein en zeer duur (een fles water kost 1,50 euro bv), het sanitair is behoorlijk achterhaald, vaak stuk en het warm water is onbetrouwbaar. De speeltuin is oud en achterhaald en niet geschikt voor kleine kinderen. Bovendien is het redelijk slecht gesteld met de nachtrust op deze kamping: op tenminste twee avonden in de week is er animatie die tot zeer laat in de nacht doorgaat (op woensdag tot 01:00u 's nachts en zaterdag avond zelfs tot half twee 's nachts.) Er wordt geen rekening gehouden met reserveringen. Meerdere gasten hebben ons verteld dat zij 1 tot 2 dagen moesten wachten en op een andere plek gaan staan omdat hun gereserveerde plek bezet was. Wij hadden geen reservering en duidelijk aangegeven dat we een week wilden blijven en toch moesten we verhuizen omdat we blijkbaar op een gereserveerde plek stonden wat, afgezien van de irritatie, ons een dag van de vakantie kostte. Waar deze kamping het predikaat van 4 sterren vandaan heeft gehaald is ons een raadsel. Wegblijven van deze kamping!
Mening nr: 33468
Mevr. Privé 
juli - augustus 2006
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 9|

Algemene beoordeling
Wij komen al vanaf 1995 op deze camping en zijn er erg tevreden over. Er is zowel voor jeugd als voor gezinnen veel te beleven op de camping. Naast de camping is een riviertje.