Camping de La Côte des Légendes
★★★

Camping de La Côte des Légendes

Brignogan Plages — Finistère, Frankrijk
150 standplaatsen 5 m hoogte 1012 km v/a Utrecht 945 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Camping Côte des Légendes is een charmante camping gelegen aan de prachtige noordkust van Bretagne, vlak bij Brignogan-Plages. Deze gezellige camping is ideaal voor kampeerders die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie in een adembenemende omgeving. Dankzij de combinatie van natuurlijke schoonheid, moderne voorzieningen en een gezellige sfeer, is dit de perfecte locatie voor gezinnen, stellen en vrienden die van genieten houden.

De camping biedt diverse huurmogelijkheden voor wie geen eigen kampeeruitrusting heeft. Of je nu komt in je eigen tent, caravan of camper, of een comfortabele accommodatie huurt, er is voor iedereen een plekje. Huisdieren zijn welkom, zowel in een aantal van de accommodaties als op de staanplaatsen, wat deze bestemming perfect maakt voor natuurliefhebbers die hun trouwe viervoeter niet thuis willen laten. Voor een stressvrije vakantie is er een wasmachine beschikbaar, ideaal voor langer verblijf of om even dat zoute water uit de kleren te spoelen na een dagje aan zee.

Kinderen zullen zich hier absoluut niet vervelen. Er is een leuke speeltuin waar ze zich urenlang kunnen uitleven, en het animatieteam zorgt voor een gevarieerd programma boordevol activiteiten. Het hoogtepunt voor de jongste gasten is zonder twijfel de kinderclub, waar ze nieuwe vriendjes kunnen maken en avonturen beleven. Ondertussen kunnen ouders genieten van de rust of een uitstapje maken naar een van de vele bezienswaardigheden in de omgeving.

De locatie van de camping is gewoonweg spectaculair. De kustlijn van de Côte des Légendes betovert met kristalhelder water, sprookjesachtige stranden en unieke rotsformaties. De regio ademt authenticiteit en is perfect voor wandel- en fietsliefhebbers. Verken pittoreske vissersdorpjes, kustpaden en historische bezienswaardigheden, terwijl je geniet van de frisse zeelucht en het geluid van de golven. Brignogan-Plages biedt niet alleen de rust voor een ontspannen stranddag, maar ook allerlei mogelijkheden voor watersporten zoals kajakken en paddleboarden. Vergeet niet om een kijkje te nemen in de lokale restaurants, waar je kunt smullen van de verse zeevruchten en andere Bretonse specialiteiten.

Of je nu een actieve vakantie wilt of juist helemaal wilt ontspannen in de natuur, Camping Côte des Légendes biedt voor ieder wat wils. Een gastvrije plek waar je geniet van de unieke sfeer van Bretagne en waar het goed toeven is voor jong en oud!

open 3 april - 2 november 2025

Wifi beschikbaar Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan BBQ toegestaan

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!
Plaats mening

Adres & contact

Adres Rue Douar ar Pont
29890 Brignogan Plages
Contact

+33 298834165
GPS 48.67178 / -4.32848

Aangesloten bij

Top van de pagina

Foto's & Video's

  • Video-thumbnail van Camping de La Côte des Légendes
  • Video-thumbnail van Camping de La Côte des Légendes

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
945 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Middensegment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Camping de La Côte des Légendes

Mening nr: 39582
Fam. mirjam 
juli - augustus 2008
Algemene indruk: 10| Kwaliteit Sanitair: 9|

Algemene beoordeling
Dit is echt een paradijsje, wij zaten in een chalet en 50 stappen an het strand!! Onze kinderen van 15 en 11 jaar oud hebben zich ook prima vermaakt op het strand, waar ook een volleyballnet is, en op de camping. Dit is echt een plaatsje waar wij nog een keer naar toe gaan en dan zeker dezelfde camping! super!
Mening nr: 31055
Mevr. stockman coudijser 
juli - augustus 2006
Algemene indruk: 9| Kwaliteit Sanitair: 7|

Algemene beoordeling
Ideale camping voor mensen die de rust zoeken. Goed onderhouden en zeer vriendelijke uitbater. Direct aan het strand en zeer mooie omgeving. We hebben een heerlijke maand augustus gehad. Bedankt.
Mening nr: 29834
Mevr. A. Dekker 
juli - augustus 2006
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
Een rustige goed onderhouden camping, met een beheerder die ook nederlands spreekt. In een schitterende omgeving. Direct aan het strand waar je kunt surfen, zeilen en kanoen. Aan een zandstrand. Je kunt er heerlijk wandelen en fietsen en een tochtje met de auto levert je schitterende plaatjes op.
Mening nr: 24443
Dhr. Familie Janssen 
september - oktober 2005
Algemene indruk: 9| Kwaliteit Sanitair: 7|

Algemene beoordeling
Camping ligt aan een schitterende baai. Ideaal om te wandelen langs de stranden en bij eb naar (breoemde gele) schelpen te zoeken. Wij hebben in september 2005 genoten van zee, strand en omgeving. Sanitair was alleen het kleine gebouw bij de strandovergang open. Dit gebouw is iets minder van kwaliteit dan het grote gebouw, echter meer dan voldoende. Wasmachine en droogtrommel funtioneerden. De vriendelijke beheerder spreekt diverse talen vloeiend, waaronder Nederlands! Schitterende lokatie, komen zeker nog eens terug.
Mening nr: 2093
Dhr. C.Obbens 
juli - augustus 2002
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
Rustige, nette, goed onderhouden sanitair, vriendelijke beheerders en zeer mooie omgeving