Vakantiepark Domaine La Baie de Cayola
★★★★

Vakantiepark Domaine La Baie de Cayola

Château d'Olonne — Vendee, Frankrijk
147 standplaatsen 22 m hoogte 927 km v/a Utrecht 892 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Vakantiepark Mirabel Baie de Cayola is een heerlijke bestemming voor iedereen die houdt van zon, zee en comfort. Dit gezellige vakantiepark ligt in de prachtige regio Vendée aan de Atlantische kust, vlak bij Les Sables-d’Olonne. Met een adembenemend uitzicht op de Baie de Cayola, biedt deze plek alles wat je nodig hebt voor een ontspannen en toch levendige vakantie. Of je nu met het gezin, vrienden of als stel eropuit trekt, je voelt je direct thuis in deze groene oase.

Een van de grootste troeven van dit vakantiepark is het uitgebreide zwembadcomplex. Hier vind je een verwarmd zwembad, een uitnodigend overdekt zwembad én een spectaculair buitenzwembad met een stoere waterglijbaan. Voor de kleintjes is er een speciaal peuterbad waar ze veilig kunnen spetteren en spelen. Zo beleeft jong en oud zorgeloos waterplezier, ongeacht het weer.

Geen zin om je eigen accommodatie mee te nemen? Geen probleem! Op dit vakantiepark kun je verblijven in fijne, comfortabele accommodaties. Huisdieren zijn bovendien welkom, zowel op het park als in een deel van de huuraccommodaties. Dat maakt het extra gezellig als je jouw trouwe viervoeter wilt meenemen op vakantie.

Het vakantiepark is ook perfect voor gezinnen dankzij de vele faciliteiten. Er is een ruime speeltuin waar kinderen hun energie kwijt kunnen, en het enthousiaste animatieteam verzorgt leuke activiteiten in de gezellige kinderclub. In de avond kun je genieten van dansavonden en live optredens, wat zorgt voor een levendige en feestelijke sfeer. Het sociale karakter van het park maakt het makkelijk om andere vakantiegangers te ontmoeten en samen plezier te hebben.

Praktische voorzieningen ontbreken ook niet. Zo is er een wasmachine beschikbaar, wat handig is als je langer blijft of met een groot gezin reist. Alles is erop gericht om jouw verblijf ontspannen en aangenaam te maken.

De omgeving van het vakantiepark is minstens zo aantrekkelijk. De Baie de Cayola biedt een schitterende kustlijn waar je heerlijk kunt wandelen, fietsen en genieten van de natuur. De nabijgelegen stad Les Sables-d’Olonne is beroemd om zijn uitgestrekte stranden en maritieme sfeer. Daarnaast zijn er talloze mogelijkheden om te watersporten of de lokale gastronomie te ontdekken, zoals verse zeevruchten en traditionele Franse gerechten. Het is een ideale uitvalsbasis om de Vendée te verkennen of gewoon helemaal tot rust te komen aan de kust.

Met een combinatie van luxe, gezelligheid en topfaciliteiten is Vakantiepark Mirabel Baie de Cayola een fantastische bestemming voor iedereen die wil genieten van een zorgeloze vakantie aan zee! Een perfecte plek om herinneringen te maken, en je zult waarschijnlijk al bij vertrek denken aan een volgende keer!

Wifi beschikbaar Waterglijbaan Overdektzwembad Verwarmd zwembad Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan BBQ toegestaan

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!
Plaats mening

Adres & contact

Adres 17, Promenade de Cayola
85180 Château d'Olonne
Contact

+33 251220009
GPS 46.46473 / -1.72691

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
892 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Hoger segment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Vakantiepark Domaine La Baie de Cayola

Mening nr: 24806
Dhr. B.W. Tijs 
juli - augustus 2005
Algemene indruk: 3|

Algemene beoordeling
Geboekt via Easycamp. Omschrijving in gids en internet kloppen niet. Mobile-home en zwembad voldeden aan verwachting, maar verder niets. Het is geen camping, maar een park met alleen maar nette mobile-homes op een rijtje. Tenten zijn niet toegestaan, ook niet bij de mobile-home. Het vieze toilletgebouw wat er nog stond, was dicht getimmerd, dit mede omdat je niet kunt camperen en iedereen van zijn eigen toillet gebruikt maakt. De plaats Les-Sables-D’Olonne met boulevard en strand is te ver weg om te lopen. Alles moet met de auto. De brochure maakt melding van diverse voorzieningen zoals een winkel, een bar, een snackbar en een mogelijkheid om maaltijden af te halen. Een winkel was er niet en er is ook geen snackbar. Maaltijden afhalen ?? In de bar kon je alleen maar patat, kipnuggets of kipvleugeltjes ophalen (dat was echt alles!!) Dus géén maaltijden afha-len. Voor brood kon je evt. bij de bar terecht. Dit moest je dan wel een dag tevoren bestellen. Dit na-tuurlijk omdat er geen enkele winkel in de buurt was. Op en om het park is helemaal niets te beleven.
Mening nr: 19863
Mevr. Mevr. Verhoeks 
juli - augustus 2005
Algemene indruk: 3| Kwaliteit Sanitair: 6|

Algemene beoordeling
Wij hadden deze camping bij Easycamp geboekt. Toen we aankwamen kon de teleurstelling niet groter zijn. Het was geen camping maar een caravanpark. Het zwembad was erg klein. Er was geen winkel. Er was een klein restaurantje maar zeker niet zoals in de folder beschreven staat. Het zandstrand was zeker 5 kilometer weg en ook de boulevard was niet aan te lopen. Voor alles had je de auto nodig. De camping lag aan een drukke weg en geen stoep dus je kon ook niet lekker even gaan wandelen. We zijn daar meteen weggegaan en naar een hotel gegaan. De volgende dag zijn we naar huis gereden. Wat een rotvakantie.
Mening nr: 8641
Mevr. sandra 
juli - augustus 2003
Algemene indruk: 3| Kwaliteit Sanitair: 8|

Algemene beoordeling
Wij hadden deze camping (zomer 2003) bij vacansoleil geboekt. Nou zware domper. Het bleek een soort trailerpark vol met van die witte mobilhomes caravanes. (deze waren wel erg netjes) Geen tenten e.d. Er was niets te beleven en niets te eten. Aleen het zwembad was mooi. We hebben een klacht ingediend en deel van de reissom teruggekregen. Inmiddels is deze camping duit jaar uit de gids gehaald. Zware afrader!!!!!!!!! Maar zoek je rust ruimte en niets te doen, misschien 65+ ers die het wel leuk vinden.