Camping Chez La Mère Michon

Camping Chez La Mère Michon

Châtelus — Isère, Frankrijk
0 standplaatsen 291 m hoogte 1039 km v/a Utrecht 990 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Chez La Mère Michon is een charmante bestemming midden in de ongerepte natuur, ideaal voor kampeerders die op zoek zijn naar rust en authenticiteit. Deze gemoedelijke camping, prachtig gelegen in het schilderachtige landschap van Châtelus, heeft alles in huis om natuurliefhebbers en avonturiers te bekoren. De camping bevindt zich aan de oevers van een kabbelende rivier en biedt een idyllische setting waar je heerlijk kunt ontspannen en genieten van de omgeving. Huisdieren zijn er welkom, waardoor je jouw trouwe viervoeter gerust mee kunt nemen om samen te genieten van een unieke vakantie.

Chez La Mère Michon is een plek waar eenvoud en gastvrijheid nog hoog in het vaandel staan. Het is een fantastische uitvalsbasis voor wie graag wandelt, fietst of gewoonweg wil genieten van de serene rust van de omgeving. Het glooiende landschap rondom de camping nodigt je uit om te ontdekken, vol met verborgen paadjes, wijdse uitzichten en schilderachtige dorpjes. Of je nu een kort weekendje weg wilt of een langere vakantie plant, hier zul je opgeladen en met mooie herinneringen vertrekken. Het knisperende geluid van bladeren onder je voeten en het zachte geruis van de rivier dragen bij aan de betoverende sfeer van deze locatie. Ontsnap aan de hectiek van alledag en waan je in een oase van stilte en natuurpracht.

De dorpjes in de omgeving ademen een authentieke Franse sfeer, met oude stenen huizen, gezellige marktjes en een vriendelijke bevolking. Het gebied biedt je bovendien talloze mogelijkheden om diverse lokale en ambachtelijke producten te proeven. En tussen de uitstapjes door kun je terugkeren naar de camping om even helemaal tot rust te komen en te genieten van de eenvoudige maar doordachte voorzieningen. Chez La Mère Michon is een geweldige keuze voor kampeerders die op zoek zijn naar een vakantie met het gevoel van thuiskomen, midden in het groene hart van Frankrijk.

Rivier Huisdieren toegestaan

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!

Adres & contact

Adres 170 Combe Bernard
38680 Châtelus
Contact

+33 677929186
GPS 45.06360 / 5.39370

Weer bij de camping

Verwachting voor de komende 9 dagen

Bron: MET Norway

  • Wo 26 aug
    Half bewolkt
    23° / 31°
    0 mm - Droge dag
    UV-index 4,2
    ZW 3 Bft
  • Do 27 aug
    Half bewolkt
    22° / 34°
    0 mm - Droge dag
    UV-index 6,4
    Z 4 Bft
  • Vr 28 aug
    Regendag
    19° / 26°
    8,8 mm - Regendag
    UV-index 6,7
    Z 3 Bft
  • Za 29 aug
    Half bewolkt
    16° / 25°
    0,2 mm - Regenachtige dag
    UV-index 0,3
    W 2 Bft
  • Zo 30 aug
    Licht bewolkt
    20° / 27°
    0 mm - Droge dag
    UV-index n.v.
    WNW 2 Bft
  • Ma 31 aug
    Licht bewolkt
    19° / 28°
    0,1 mm - Regenachtige dag
    UV-index n.v.
    NW 2 Bft
  • Di 1 sep
    Regendag
    20° / 23°
    9 mm - Regendag
    UV-index n.v.
    O 1 Bft
  • Wo 2 sep
    Bewolkt
    18° / 22°
    0,7 mm - Regenachtige dag
    UV-index n.v.
    N 3 Bft
  • Do 3 sep
    Bewolkt
    16° / 23°
    0 mm - Droge dag
    UV-index n.v.
    N 2 Bft

Veelgestelde vragen

Top van de pagina

Meningen over Camping Chez La Mère Michon

Mening nr: 66885
Fam. Weenink-Dommerholt - Apeldoorn 
juli - augustus 2017
(Echt)paar
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 7| Hygiëne sanitair: 10| Ontvangst: 9| Faciliteiten: 6| Accomodatie/plaats: 10| Comfort: 7| Leiding van camping: 8| Omgeving: 10| Prijs/Kwaliteit: 10|

Algemene beoordeling

rust en prachtig uitzicht

de wasbakken hangen wat laag en afwaswater is niet erg warm

kleine rustige camping vlakbij dorp waar brood te koop is, 3 km verderop kleine supermarkt in Pont en Royans. Grote plekken, terras camping, met uitzicht op de rotsen en het dorpje Choranche. Sanitair wordt meerdere malen per dag schoon gemaakt: altijd schoon, maar wat verouderd: wasbakken hangen wat laag. Voor kleine kinderen is de eronder gelegen camping leuker ( spelen in de rivier), maar die is dan ook veel drukker en duurder.