Camping Naturiste Le Bois des Forges
★★

Camping Naturiste Le Bois des Forges

Clere Les Pins — Indre et Loire, Frankrijk
100 standplaatsen 109 m hoogte 736 km v/a Utrecht 686 km snelweg 8.0 / 10 (2 meningen sinds 2023)

Naturiste Bois des Forges Camping is een idyllisch plekje midden in het groene hart van Frankrijk. Een kleinschalige camping die rust en ruimte ademt, ideaal voor mensen die even willen ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven. Hier bloeien natuur en vrijheid samen en kun je bloot genieten van alles wat het Franse platteland te bieden heeft. Of je nu met je eigen kampeermiddel komt of liever een van de huuraccommodaties kiest, het voelt alsof je thuiskomt in een oase van ontspanning en gezelligheid. Voor de rustzoekers, natuurliefhebbers en gezinnen die het authentieke Frankrijk willen beleven, is dit dé plek bij uitstek.

Het verwarmde zwembad nodigt je uit voor een heerlijke duik, of je nu ’s ochtends het liefst een frisse start maakt of ’s middags lekker dobbert in de zon. Kinderen vermaken zich opperbest in de speeltuin of met het enthousiaste animatieteam dat leuke activiteiten organiseert. Ondertussen kun jij even een moment voor jezelf pakken. En geen zorgen als de kinderen een extra setje kleren vies maken, want de camping beschikt over een wasmachine. Huisdieren zijn ook meer dan welkom, zowel op de camping als in sommige van de accommodaties, zodat je trouwe viervoeter mee kan genieten van de vakantie.

De omgeving van deze camping biedt een schat aan mogelijkheden voor avontuurlijke uitstapjes, ontspannende wandelingen en culturele ontdekkingen. Ontdek pittoreske dorpjes, kronkelende wandelpaden en heerlijke lokale producten die het leven versieren. Het landschap van de Touraine is een genot voor het oog en nodigt uit tot het maken van prachtige foto’s. Verken de nabijgelegen historische plekjes waar je de rijke geschiedenis van de streek kunt ervaren, of breng een dag door met proeven van de beroemde wijnen uit de regio.

Of je nu komt voor een actieve vakantie, een ontspannen retraite of een familie-uitje, deze camping biedt alles wat je nodig hebt voor onvergetelijke momenten. Een plek waar het voelt alsof de tijd even stil staat en je volledig kunt genieten van het Franse campinggenot in al zijn eenvoud en charme. Hier is bloot recreëren niet alleen toegestaan, maar voelt het ook als de meest natuurlijke manier van vakantie vieren!

Wifi beschikbaar Verwarmd zwembad Naturistencamping Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan Gehele jaar open BBQ toegestaan

Cijfers van kampeerders

8.0/10
Algemene indruk — gebaseerd op 2 meningen
Kwaliteit sanitair: 7.0
* over de jaren 2023 en later. 2 meningen met cijfer in totaal. 1 mening(en) zonder cijfer tellen niet mee.

Adres & contact

Adres 1 Le Bois des Forges
37340 Clere Les Pins
Contact

+33 234376626
GPS 47.41306 / 0.39139

Weer bij de camping

Verwachting voor de komende 9 dagen

Bron: MET Norway

  • Wo 19 aug
    Regendag
    18° / 30°
    1,3 mm - Regendag
    WZW 5 Bft
  • Do 20 aug
    Regenachtige dag
    15° / 26°
    0,6 mm - Regenachtige dag
    WZW 4 Bft
  • Vr 21 aug
    Licht bewolkt
    14° / 24°
    0 mm - Droge dag
    W 3 Bft
  • Za 22 aug
    Bewolkt
    15° / 22°
    0 mm - Droge dag
    NO 3 Bft
  • Zo 23 aug
    Half bewolkt
    17° / 26°
    0,4 mm - Regenachtige dag
    NO 3 Bft
  • Ma 24 aug
    Regendag
    18° / 29°
    7,8 mm - Regendag
    O 3 Bft
  • Di 25 aug
    Regendag
    17° / 23°
    2,2 mm - Regendag
    WZW 4 Bft
  • Wo 26 aug
    Regendag
    15° / 24°
    1,6 mm - Regendag
    ZZO 3 Bft
  • Do 27 aug
    Regendag
    16° / 22°
    2 mm - Regendag
    ZW 3 Bft

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
686 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Middensegment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Camping Naturiste Le Bois des Forges

Mening nr: 73528
Fam. Zanen - Zeewoldd 
april - juni 2025
(Echt)paar
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 7| Hygiëne sanitair: 7| Ontvangst: 10| Faciliteiten: 8| Accomodatie/plaats: 10| Comfort: 8| Leiding van camping: 8|

Algemene beoordeling

Grote plek, zon of schaduw te kiezen. Gemoedelijk, zwembad mooi

X

Zeer leuk welkom, binnen een half uur na aankomst zaten we al met de halve camping aan tafel voor de gezamenlijke lunch. Camping is niet moeilijk te vinden en is goed te bereiken met de caravan en is heel rustig. Er is idd een grote poort die op slot gaat, maar je kunt hem zelf open maken. Bij terugkomst even bellen
Mening nr: 72852
Fam. Hugo - Zaanstad 
juli - augustus 2023
(Echt)paar
Algemene indruk: 8| Kwaliteit Sanitair: 7| Hygiëne sanitair: 7| Ontvangst: 8| Faciliteiten: 7| Accomodatie/plaats: 8| Comfort: 6| Omgeving: 6|

Algemene beoordeling

Vriendelijke mensen

Saaie omgeving

Prima en relaxte camping, clubterrein waar je je als gast direct eelkom voelt, grote plaatsen, helaas weinig tot geen uitzicht, verwarmd zwembad met warme (!) douches. Een bord met de mededeling dat het een homocamping zou zijn hebben wij niet gezien; ook verder was er niets dat daarop wees. Verouderde informatie wellicht?
Mening nr: 70089
Dhr. Peter van Het Hurktoilet, Frankrijk-gids - Zuid-Holland 
® 
juli - augustus 2020
(Echt)paar
Algemene indruk: 3|

Algemene beoordeling

NVT

Gesloten

Hoewel de website nadrukkelijk vermeldt dat de camping dit jaar open is, ondanks herhaalde telefonische pogingen geen contact kunnen krijgen om te vragen of er nog plek was. Op voicemail werd ook niet gereageerd. Aangezien we er toch zo ongeveer langs kwamen zijn we er op de bonnefooi naar toe gegaan. We vonden de poort gesloten (dat gebeurt vaker bij naturistenterreinen), maar ondanks herhaaldelijk bellen met de blikken bel werd niet gereageerd. Ook verder ontdekten we geen teken van leven. Na een kwartier, twintig minuten hebben we het maar opgegeven.
Mening nr: 48229
Mevr. Anneke de Vries 
juli - augustus 2009
Algemene indruk: 7| Kwaliteit Sanitair: 6|

Algemene beoordeling
Wij zijn drie dagen op deze camping geweest en weinig homo's gezien (even daargelaten of dat een probleem zou zijn geweest!) Het was een rustige en gemoedelijke naturistencamping die onderhouden en beheert wordt door oudere Fransen uit de buurt, een beetje een naturistenclub sfeertje. De plaatsen zijn voldoende groot en rustig.
Mening nr: 42690
Dhr. H Bouwens 
juli - augustus 2008

Algemene beoordeling
Wij hebben deze camping na veel omzwervingen in de omgeving en met hulp van verschillende mensen uiteindelijk gevonden. Ergens achter in een bospad zonder enige routebeschrijving kom je bij een 4 meter hoog houten hek waar je moet aanbellen. Allemaal heel leuk maar als je daarna het bord leest dan blijkt het een homo naturisten camping te zijn. Nu u begrijpt het met 2 gezinnen maar niet gedaan. Het leek ons een leuke uitvals basis om het gebied langs de Loire te verkennen. Hulp hoef je niet te verwachten dus alles op een heel smal weggetje afkoppelen zien te draaien en na een half uurtje ploeteren weer op weg. Het was op zich wel een belevenis maar absoluut geen aanrader. Kunnen dus ook geen waaardeingen geven voor deze camping.