Camping Domaine de l'Ecrin Vert

Camping Domaine de l'Ecrin Vert

Réquista — Aveyron, Frankrijk
35 standplaatsen 240 m hoogte 1162 km v/a Utrecht 1084 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Domaine de l'Ecrin Vert is een charmante, kleinschalige camping in het hart van de prachtige Franse regio Aveyron. Hier geniet je van rust, ruimte en een groene omgeving die perfect aansluit bij natuurliefhebbers en avonturiers. Deze camping is een ideale plek om even helemaal te ontsnappen aan de hectiek van het dagelijks leven, midden in een landschap dat je keer op keer zal verbazen.

De camping biedt een fijne mix tussen ontspanning en gemak. Je kunt een duik nemen in het zwembad om lekker af te koelen, of genieten van een heerlijke maaltijd in het restaurant op het terrein. Bovendien is de camping gelegen aan een rustige rivier, wat bijdraagt aan de natuurlijke charme van deze bijzondere plek. Voor wie liever meer comfort heeft, zijn er accommodaties te huur op de camping, en ook jouw trouwe viervoeter is welkom, zelfs in sommige verhuurobjecten!

Ook aan de praktische kant is er gedacht. Er is een wasmachine beschikbaar voor de gasten, wat ideaal is voor langere verblijven. Voor gezinnen met kinderen is er bovendien een speeltuin waar de kleintjes zich helemaal kunnen uitleven. Het voelt hier bijna als een tweede thuis, maar dan met een vleugje avontuur en vakantiegevoel.

De omgeving rond de camping nodigt uit tot het maken van prachtige wandelingen, het ontdekken van schilderachtige dorpjes en het genieten van adembenemende uitzichten. De Aveyron staat bekend om zijn rijke geschiedenis, mooie natuur en culinaire specialiteiten. Of je nu graag de omgeving per fiets verkent, een uitdagende wandeling maakt of gewoon ontspant met een goed boek aan de rivier, er is hier voor ieder wat wils.

Of je nu op zoek bent naar een rustige plek dichtbij de natuur of een gezellige uitvalsbasis om deze prachtige regio te ontdekken, Domaine de l'Ecrin Vert biedt alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie in Frankrijk.

Rivier Buitenzwembad Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie Huisdieren in verhuuraccommodatie toegestaan BBQ toegestaan Restaurant

Cijfers van kampeerders

Er zijn helaas nog geen meningen over deze camping geplaatst. Heeft u in de afgelopen 3 jaar op deze camping gekampeerd, wilt u dan zo vriendelijk zijn om een mening te plaatsen?

Plaats mening

Adres & contact

Adres Pont de Lincou
12170 Réquista
Contact

+33 565476242 +33 780337454
GPS 43.99659 / 2.56058

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
1084 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Basissegment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina