Camping Le Mas de La Source
★★★

Camping Le Mas de La Source

Sampzon — Ardèche, Frankrijk
30 standplaatsen 109 m hoogte 1089 km v/a Utrecht 1008 km snelweg - / 10 (0 meningen)

Mas de La Source is een charmante minicamping die verscholen ligt in het prachtige Franse landschap nabij Sampzon. De camping ademt rust en biedt kampeerders een idyllische plek om te ontspannen en te genieten van de natuur. Of je nu een doorgewinterde kampeerder bent of liever gebruikmaakt van een van de accommodaties die te huur zijn, hier voelt iedereen zich direct welkom. En goed nieuws: huisdieren zijn ook van harte welkom op deze camping!

Een van de grootste troeven van de camping is het zwembad, waar je heerlijk kunt afkoelen op warme dagen. Voor de kleintjes is er zelfs een speciaal peuterbad, zodat ook zij onbezorgd kunnen spetteren. De kleintjes zullen zich sowieso prima vermaken, want er is een speeltuin waar ze hun energie kwijt kunnen. Daarnaast biedt de camping regelmatig animatie en worden er gezellige optredens georganiseerd, wat zorgt voor een levendige en gezellige sfeer.

Dankzij de ligging aan een rivier heb je direct toegang tot het koele, heldere water. Het is de perfecte plek om te vissen, te zwemmen of gewoon te ontspannen aan de oever met een goed boek. De combinatie van het zwembad en de rivier maakt deze camping ideaal voor echte waterratten en gezinnen die op zoek zijn naar een vakantiebestemming met diverse wateractiviteiten.

Praktische faciliteiten maken het verblijf extra makkelijk. Er is een wasmachine beschikbaar voor een frisse garderobe tijdens je vakantie, en je kunt zelfs een koelkast huren, zodat je drankjes en etenswaren altijd heerlijk koel blijven. Dit soort services zorgen ervoor dat je je helemaal kunt richten op het genieten van je verblijf en de omgeving.

En wat een omgeving is het! De camping is gelegen in een schitterend deel van de Ardèche, omgeven door groene heuvels, kronkelende rivieren en schilderachtige dorpjes. De beroemde Gorges de l'Ardèche liggen op korte rijafstand en zijn perfect voor avontuurlijke activiteiten zoals kanoën, wandelen en klimmen. Rustzoekers kunnen genieten van eindeloze wandelingen door de natuur of het ontdekken van pittoreske markten en historische dorpen in de regio. Of je nu op zoek bent naar een actieve vakantie of gewoon ultieme ontspanning, dit gebied biedt voor ieder wat wils.

Als je op zoek bent naar een gezellige, kleinschalige camping met uitstekende voorzieningen en een prachtige ligging, dan is deze camping een aanrader. Hier kun je onbezorgd genieten van je vakantie te midden van het mooie Franse landschap, terwijl je van alle gemakken bent voorzien. Kortom, een bestemming om je meteen thuis te voelen en vakantieherinneringen te maken die een leven lang meegaan!

Wifi beschikbaar Rivier Buitenzwembad Wasmachine beschikbaar Huisdieren toegestaan Verhuur van accommodatie BBQ toegestaan Koelkastverhuur

Cijfers van kampeerders

Er zijn geen recente meningen met een beoordeling geplaatst, daarom zijn er geen gemiddelden berekend!
Plaats mening

Adres & contact

Adres Les Trouillères
07120 Sampzon
Contact

+33 475396798 +33 623233454
GPS 44.42278 / 4.34682
Top van de pagina

Foto's & Video's

  • Video-thumbnail van Camping Le Mas de La Source

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, op deze camping zijn huisdieren toegestaan.
Is er prive sanitair beschikbaar?
Prive sanitair staat niet expliciet als faciliteit vermeld.
Is er een laadpaal voor elektrische auto's?
Geen laadpaal vermeld bij de faciliteiten.
Hoeveel van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg?
1008 km van de route vanaf Utrecht loopt over de snelweg.
Wat is de prijsindicatie?
Middensegment (globale indicatie op basis van sterrenniveau).
Top van de pagina

Meningen over Camping Le Mas de La Source

Mening nr: 28632
Dhr. Rob en Davina 
juli - augustus 2006
Algemene indruk: 7| Kwaliteit Sanitair: 7|

Algemene beoordeling
Plaatsen zijn mooi en ruim. Wij hebben er gestaan met een grote tent. De camping is erg rustig. zwembad is mooi schoon alleen vliegen er veel wespen die op het water af komen wat op de kant ligt, maar daar heb je geen last van. Zwembad heeft overigens een beveiligd deurtje. de camping heeft een klein prive-strandje aan de ardeche waar je kan zwemmen of vissen. Minpuntje aan de camping was dat het erg duur is vergeleken met wat je krijgt. +/- 30 euro voor 2 pers + grote tent.